Interessepeiling judokamp 2018

Interessepeiling judokamp 2018

Hallo en welkom op de website van SV Judo Odijk!

We denken erover om, net als vorig jaar, met de leden eind september een weekend weg te gaan naar Austerlitz: we slapen dan in een groepsverblijf, waarbij voor het eten wordt gezorgd. Omdat er bijna geen oudere leden meer zijn, zoeken we ook nog een aantal ouders die mee willen. De kosten bedragen per kind 30 euro; ouders overnachten gratis. Vooraf moeten we wel weten wie er mee wil, dus graag doorgeven per email! Bij de komende les worden formulieren hierover uitgedeeld.

Vorig jaar was het geweldig dus allemaal massaal opgeven natuurlijk! hier is een inschrijfformulier, dan kan je hem volgende les ook al inleveren! 🙂

bedankt voor het gebruiken van de site,

Michael van der A

Webmaster SV Judo Odijk

Geef een reactie